International Police Association Sekcja Polska Region Częstochowa

W dniu 8 maja 2016 na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w dzielnicy Błeszno w Częstochowie, ul. Długa 63 został zorganizowany przez OSP KSRG Częstochowa – Błeszno festyn „Strażacy dzieciom”, zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego przy współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywna Częstochowa, którego współorganizatorem był m.in Region IPA Częstochowa, Śląskiej GW, Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.

Podczas festynu można było wziąć udział w wielu zabawach i konkurencjach, np. bieg w workach, spacer alko goglach, pożarniczy tor przeszkód dla dzieci, symulacja sprawności gaszenia pożaru hydronetką (dzieci i opiekunowie). Ponadto dzieciaki mogły zobaczyć występy artystyczne, pokaz zawodników z UŚKS Speedway Częstochowa oraz Eko - Dir Włókniarz Częstochowa, tresury psa policyjnego czy symulacje akcji ratowniczej (wypadek drogowy) przeprowadzonej przez Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzielnicy Błeszno. Pogoda dopisała, zabawy było co niemiara, ale najważniejszy jest fakt, że udało nam się sprawić dużo radości wszystkim obecnym na festynie dzieciakom.

Tekst: Sławomir Balik
Fotografie: Jan Zapisek

Dane teleadresowe:

SPP KWP K-CE, Częstochowa, ul. Legionów 26, pok. 315

Zebrania zarządu w 1 i 3 środę m-ca w godz. 9.00-12.00 na ul. Legionów 26.
Skarbnik przyjmuje w każdą środę na ul. Legionów 26 w godz. 9.00-12.00.

Tel. +48 531 787 687
+48 603 881 534

Komunikaty

17 03.2020

Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
W wyniku panującej  epidemii w trosce o Nasze zdrowie  informuję ,  że spotkanie Wielkanocne Regionu IPA  Częstochowa  mające   odbyć się   w dniu 27.03.2020r. w klubie TORII  zostaje
 
 ODWOŁANE
 
W imieniu Zarządu  Regionu IPA Częstochowa serdecznie  zapraszam na następne imprezy organizowane przez Nas
 
Z wyrazami szacunku
Sławomir BALIK