International Police Association Sekcja Polska Region Częstochowa

Zarząd Regionu IPA Częstochowa zorganizował w terminie 14-17 marca 2013 r. wyjazd do Poronina.

Po zakwaterowaniu i chwili relaksu skorzystaliśmy z możliwości kąpieli w termach SZAFLARY. Po powrocie z basenów czas wolny dla uczestników wyjazdu wypełniła sportowa rywalizacja w tenisie stołowym, bilardzie oraz rozmowy w przyjaznym klimacie.

Poranek w piątek przywitał nas 60 centymetrowym opadem śniegu, co oznaczało dla jednej grupy wspaniałe szusowanie na stokach Kotelnicy i Pasieki. W tym samym czasie inni korzystali ze stoków stacji narciarskiej Małe Ciche. Po takim wysiłku grzechem byłoby nie skorzystać z oferty rozprężenie mięśni na Termach w Szaflarach, potem obiadokolacja i wspólne rozwiązywanie problemów związanych z działalnością Regionu.

Sobota przywitała nas cudowną słoneczną pogodą. Po śniadaniu pojechaliśmy na nowo otwarty stok narciarski SUCHE w Poroninie. Znakomicie przygotowany stok, pogoda jak marzenie i cztery godziny „białego szaleństwa" na nartach. Niedziela była ostatnim dniem pobytu, a zarazem dniem powrotu do Częstochowy. Aby maksymalnie i aktywnie wykorzystać czas, wyjechaliśmy z ośrodka, w którym byliśmy zakwaterowani, na stok narciarski SUCHE. Tam spędziliśmy dwie godziny na stoku, a Ci, którzy nie mieli siły z niego korzystać, „zażywali kąpieli" w promieniach słonecznych, gdyż pogoda była idealna - obdarzyła nas niebem bez żadnej chmurki.

Tekst: Sławomir Balik

Dane teleadresowe:

SPP KWP K-CE, Częstochowa, ul. Legionów 26, pok. 315

Zebrania zarządu w 1 i 3 środę m-ca w godz. 9.00-12.00 na ul. Legionów 26.
Skarbnik przyjmuje w każdą środę na ul. Legionów 26 w godz. 9.00-12.00.

Tel. +48 531 787 687
+48 603 881 534

Komunikaty

17 03.2020

Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
W wyniku panującej  epidemii w trosce o Nasze zdrowie  informuję ,  że spotkanie Wielkanocne Regionu IPA  Częstochowa  mające   odbyć się   w dniu 27.03.2020r. w klubie TORII  zostaje
 
 ODWOŁANE
 
W imieniu Zarządu  Regionu IPA Częstochowa serdecznie  zapraszam na następne imprezy organizowane przez Nas
 
Z wyrazami szacunku
Sławomir BALIK